R.E.D. OGame Alliance Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Top postatori
Dorucdm (521)
Comanda wing-ului I_vote_lcapComanda wing-ului I_voting_barComanda wing-ului I_vote_rcap 
Donul (165)
Comanda wing-ului I_vote_lcapComanda wing-ului I_voting_barComanda wing-ului I_vote_rcap 
Angel Drunk (152)
Comanda wing-ului I_vote_lcapComanda wing-ului I_voting_barComanda wing-ului I_vote_rcap 
blueangelinthesky (136)
Comanda wing-ului I_vote_lcapComanda wing-ului I_voting_barComanda wing-ului I_vote_rcap 
SLR (100)
Comanda wing-ului I_vote_lcapComanda wing-ului I_voting_barComanda wing-ului I_vote_rcap 
Mateumetalica (81)
Comanda wing-ului I_vote_lcapComanda wing-ului I_voting_barComanda wing-ului I_vote_rcap 
oxid` (65)
Comanda wing-ului I_vote_lcapComanda wing-ului I_voting_barComanda wing-ului I_vote_rcap 
BigFoot68 (39)
Comanda wing-ului I_vote_lcapComanda wing-ului I_voting_barComanda wing-ului I_vote_rcap 
marinik (36)
Comanda wing-ului I_vote_lcapComanda wing-ului I_voting_barComanda wing-ului I_vote_rcap 
Sn00py (31)
Comanda wing-ului I_vote_lcapComanda wing-ului I_voting_barComanda wing-ului I_vote_rcap 


Comanda wing-ului

4 participan?i

In jos

Comanda wing-ului Empty Comanda wing-ului

Mesaj  Sn00py Lun Ian 19, 2009 12:34 pm

De ceva timp wing-ul nu mai are nici o forma de conducere! Tind sa cred ca membri wing-ului au devenit blazati. Pana acum ceva timp primeam si mesaje din partea colegilor de wing. Acum primesc doar raporturi de spionaj si alte fleacuri legate de flota mea.

Propun sa se faca un vot pentru a ne putea alege o forma de conducere care sa mentina legatura si cu alianta mama.

Astept raspunsul vostru pe aceasta tema.
Sn00py
Sn00py

Mesaje : 31
Data de înscriere : 17/11/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  blueangelinthesky Mar Ian 20, 2009 12:05 pm

propune-ti pe cineva interesat si organizam alegeri.
se accepta si autopropunerea.

blueangelinthesky

Mesaje : 136
Data de înscriere : 11/09/2008

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  Sn00py Mar Ian 20, 2009 12:54 pm

blueangelinthesky a scris:propune-ti pe cineva interesat si organizam alegeri.
se accepta si autopropunerea.

Ok! Pentru sefia wing-ului il propun pe Alpis, e cel mai bun si cred ca poate sa tina in mana wing-ul.
Pentru pozitia de sef informatii ma propun pe mine. Stau destul de bine cu spionajul, si, in eventualitatea in care voi fi atacat reusesc sa ma refac usor.
Pentru pozitia de sef armate sunt trei oameni care pot detine cu succes aceasta functie: Florincezar, Destro sau donsebyi.

O sa vorbesc si cu ei si cred ca putem sa tinem niste alegeri!
Sn00py
Sn00py

Mesaje : 31
Data de înscriere : 17/11/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  Dorucdm Mar Ian 20, 2009 6:43 pm

mai are cineva drept de administrare in acea alianta?
poate ca ar trebui sa facem ceva in consiliul nostru ptr ei
Dorucdm
Dorucdm
Admin

Mesaje : 521
Data de înscriere : 11/09/2008
Varsta : 49
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  Sn00py Mar Ian 20, 2009 10:09 pm

Dorucdm a scris:mai are cineva drept de administrare in acea alianta?
poate ca ar trebui sa facem ceva in consiliul nostru ptr ei

Ca sa-ti raspund la intrebare: nu mai are nimeni drept de administrare.

Si inca o chestie: wing-ul creste! Se poate observa foarte usor in statistici cresterea de puncte per membru.
Sn00py
Sn00py

Mesaje : 31
Data de înscriere : 17/11/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  Dorucdm Joi Ian 22, 2009 9:34 am

te rog un PM in joc sa pot sa vad si eu care este situatia reala in acea alianta dupa ce ati ramas fara lideri (lider)
Dorucdm
Dorucdm
Admin

Mesaje : 521
Data de înscriere : 11/09/2008
Varsta : 49
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty wing

Mesaj  Alpis Mier Ian 28, 2009 12:24 am

Am o propunere si anume intrucat nimeni din wing nu mai are drepturi administrative ar trebui ca o persoana de incredere si priceputa in crearea forumului , din R.E.D ,sa refaca wing-ul aliantei si sa numeasca noi conducatori carora sa le atribuie drepturi administrative in functie de nivelul de conducere atribuit , conducatorul wing-ului sa detina toate drepturile impreuna cu un al doilea jucator de incredere pentru a nu se mai repeta gresala de acum in care nimeni nu mai poate face nimic.
Cu stima Alpis.

Alpis

Mesaje : 7
Data de înscriere : 22/11/2008
Varsta : 51
Localizare : Fetesti

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  Sn00py Mier Ian 28, 2009 10:05 am

Eu sunt de acord!
Sn00py
Sn00py

Mesaje : 31
Data de înscriere : 17/11/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  Dorucdm Mier Ian 28, 2009 6:39 pm

mai, este un program care ma poate ajuta sa fac alianta direct din calculatorul unui membru (asa cum am facut ultima oara) Puteam face direct operatii pe alt calculator direct de la mine de la calc.
Iau in discutie si creerea unei aliante de pe alt cont cu o singura logare pe acel cont (daca este o optiune)
Problema este ca trebuie sa informati alianta de eventuala schimbare si sa fiti siguri ca cei implicati vor participa/alatura imediat ce veti infiinta noua alianta.
Nu pot face inca o alianta decat renuntand la aceasta (desfiintati alianta) si sa ma apuc sa explic codurile este destul de greu.
Singura optiune ramane sa imi dati acces la un cont si sa parasesc Wing-ul si atunci sa creez alta alianta dar voi sa aveti pregatit si anuntat momentul AI sa aveti si membrii pe care vreti sa-i pastrati si in noua alianta.
Informati pe cei care trebuie si cand sunteti pregatiti dati un mesaj cu un cont si parola si eu o sa ma ocup de tot ce inseamna partea tehnica
Dorucdm
Dorucdm
Admin

Mesaje : 521
Data de înscriere : 11/09/2008
Varsta : 49
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty te ajut eu

Mesaj  Sn00py Joi Ian 29, 2009 5:52 pm

Daca vrei, iti pot da acces la contul meu. Idea e ca vreau sa se rezolve problema asta. Suntem cativa in acest wing care am crescut foarte mult. M-am gandit si la desfintarea wing-ului si la revenirea membrilor in alianta. Si asta nu cred ca ar fi rau, daca am pune o limita de acces in alianta. Cred ca filtrarea accesului in alianta reduce cu mult nevoia unui wing.

Oricum. Anunta-ma care e decizia. Oricare ar fi alegerea eu o sa o sprijin 100%!
Sn00py
Sn00py

Mesaje : 31
Data de înscriere : 17/11/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  Dorucdm Joi Ian 29, 2009 6:01 pm

putem primii membrii de top din alianta sau si mai slabi ca puncte insa sa aiba aceptul vostru.
Dorucdm
Dorucdm
Admin

Mesaje : 521
Data de înscriere : 11/09/2008
Varsta : 49
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Ok, hai sa facem ceva

Mesaj  Sn00py Vin Ian 30, 2009 12:34 am

Ok. Atunci hai sa facem ceva. Sa lasam discutiile si sa facem ceva concret. Cred ca cel mai bine acum ar fi sa votam daca sa mai pastram wing-ul sau nu. Daca e sa ramana vom face ceva ca sa-l imbunatatim, daca nu vom lua niste decizii care sa fie spre bunul mers al aliantei!
Sn00py
Sn00py

Mesaje : 31
Data de înscriere : 17/11/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  Alpis Vin Ian 30, 2009 3:50 pm

am ajuns la concluzia ca din 16 membrii ai wing-ului doar 3-4 sunt activi , azi le-am trimis un mesaj si voi vedea cati raspund la el, daca mi se confirma ca, sunt prea putini care mai joaca atunci propun desfiintarea wing-ului si cei care mai suntem activi sa aplicam la R.E.D , problema e ca nu stiu cine ar putea sa desfiinteze wing-ul sau macar acela care pote sa-i dea afara pe cei inactivi si sa ramana ultimul astfel cand va pleca si el va disparea automat wing-ul.

Alpis

Mesaje : 7
Data de înscriere : 22/11/2008
Varsta : 51
Localizare : Fetesti

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  Dorucdm Sam Ian 31, 2009 9:02 am

pai cand aveti raspunsul iesiti din wing si depuneti cerere ptr alianta mare si o sa va primim aici
Dorucdm
Dorucdm
Admin

Mesaje : 521
Data de înscriere : 11/09/2008
Varsta : 49
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  Alpis Sam Ian 31, 2009 10:40 pm

ok, pana acum doar doi mi-au raspuns mai astept sa vedem cati sunt activi dar putine sanse sa mai fie careva.

Alpis

Mesaje : 7
Data de înscriere : 22/11/2008
Varsta : 51
Localizare : Fetesti

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  Dorucdm Dum Feb 01, 2009 10:04 am

pai atunci va asteptam pe voi
Dorucdm
Dorucdm
Admin

Mesaje : 521
Data de înscriere : 11/09/2008
Varsta : 49
Localizare : Pitesti

Sus In jos

Comanda wing-ului Empty Re: Comanda wing-ului

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum